fbpx

המכונית החשמלית הקטנה של טסלה כבר מוכנה?

טסלה להמונים? המודל 2 היא מכונית קומפקטית שתעלה כנראה באזור ה-25,000 דולרים.

זה לא סוד שבטסלה עובדים על דגם חדש, קטן יותר – שיקרא כנראה מודל 2 או מודל Q ויצטרף לשאר הדגמים המוכרים. המכונית הקטנה ביותר בליין של טסלה עתידה לעלות כ-25,000 דולרים – כך שגם מי שלא מסוגל להוציא 35-40 אלף דולר על רכב חשמלי מתוצרת טסלה יוכל להרשות לעצמו אחד כזה בסופו של דבר.

מכונית של 25,000 תאפשר לטסלה להגדיל את ההכנסות שלה בצורה משמעותית ולמרות שהמודלים האחרים נמכרים יפה מאד, כל חברה ובטח אחת שאפתנית כמו טסלה שבראשה עומד יזם כמו אילון מאסק תמיד מחפשת דרכים חדשים לגדול.

רוצים לקבל את כל העדכונים על טסלה ועל רכבים חשמליים בארץ ובעולם ישירות לנייד? הצטרפו לערוץ EV Magazine בטלגרם

העובדה שלטסלה תהיה מכונית קטנה לא מוטלת בספק – אילון מאסק וגם נשיא החברה בסין כבר אישרו שהעבודה על דגם שכזה נמצאת בעיצומה. טסלה משקיעה לא מעט בסין – שוק הרכב הגדול בעולם. 

הסינים נהנים מדגמי טסלה מייצור מקומי במחירים מוזלים, ואין ספק שמכונית חשמלית קטנה של טסלה יכולה להיות שם להיט.

נכון להיום, זו רק שאלה של מתי 

ואולי כבר בקרוב מאד, אם לשפוט על פי "שמועה" חדשה שמגיע מפי מדליף ידוע בסין. על פי הידיעה שצפה לה ברשת, לטסלה כבר יש אבטיפוס מוכן למכונית חשמלית קטנה חדשה.

הקטע עם רב סרן שמועתי הסיני הזה, שכבר כמה וכמה "שמועות" שהגיעו ממנו התבררו בסוף כנכונות, כך שיכול להיות שמדובר בכלל בבוט שמתופעל על ידי טסלה סין או משתמש מקומי אנושי שקשור לחברה, בו היא משתמשת כדי לשחרר ידיעות לא רשמיות לרשת – שיטה שיווקית מוכרת שנועדה "לחמם" את השטח וליצור ציפייה אצל הקהל.

מחסור בסוללות וביקוש גבוה יהוו בעיה?

אפשר לומר שאלו שתי הבעיות העיקריות שטסלה מתמודדת איתן בימים אלו. פרויקטים גדולים וחשובים כמו הסמי והרודסטר כבר נדחו בגלל מחסור בסוללות, וביקוש גבוה ועיכובים כאלו או אחרים במפעלי הג'יגה פקטורי גרמו לכך שאפילו רכב סופר חשוב כמו הסייברטראק נדחה כמה חודשים קדימה.

אם בטסלה רוצים להתחיל בייצור המוני של דגם חדש לחלוטין, אם יהיו חייבים ליצור קודם כל מרווח בטחון קדימה בייצור של המודלים המבוקשים האחרים (מודל 3 ומודל Y).

מאמרים נוספים

4 תגובות

 1. בחר ברכב חשמלי – ח ד ש! ולא רכב מדגם קיים שהוסב לחשמל. תוותר על Tesla- צפוף, נמוך, מזגן שאי אפשר לסמוך על משכיות הפעלתו, גג שקוף ללא אפשרות לסגרו והשמש קופחת, אין "אבא", צג ענק מיותר לגמרי, חגורת בטיחות שאם לא מגבילים מראש את מתיחותן -אי אפשר הן חונקות. כדאי להמתין לניסן ארייאה או טויוטה zb4 או להשקיע באאודי Etron. החשוב מכל, עמדת ההטענה. בבית פרטי אין בעיה. ואין פשוט אין עדיין – פריסה משמעותית של עמדות הטענה בפיזור שימושי בארץ!

   1. אתה רסמי עיוור וצר מוח אם זה מה שאתה יודע. תקשיב לאנשים מבינים.

  1. צפוף ונמוך אם אתה 1.90
   לאטום אתה הגג יש באמזון מכסה
   המזגן אחלה
   חגורות ככה זה בכל אוטו וזה לא כזה נורא
   הרכבים האחרים שאמרת הרבה יותר יקרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button