fbpx

טסלה

טסלה היא חברה אמריקאית המייצרת רכבים חשמליים ופתרונות לאנרגיה בת-קיימא. החברה מוכרת בעיקר בזכות הפריצה שלה במכירות רכבים חשמליים בעיקר בארצות הברית, אירופה וסין, ובהקמת רשת עמדות הטעינה הסופר-מהירות הקרויות סופרצ׳רג׳רס (Superchargers) ברחבי העולם.

את החברה מוביל אילון מאסק, מנכ״ל החברה, שנמנה בין המשקיעים הראשונים של החברה, ועומד גם בראש SpaceX. מעבר לרכבים החשמליים האייקונים של החברה, טסלה רכשה גם את SolarCity שמספקת פתרונות לאנרגיה סולארית.

דגמים


חדשות

תחייכו: המצלמות הפנימיות של טסלה מצלמות אתכם

במקביל לחשיפה של מצב ה-FSD האוטונומי של טסלה, פרצת תוכנה גילתה לאחרונה שהמצלמה הפנימית ברכביה מצלמת אתכם. המטרה? מחקר ופיתוח, אך אולי גם בניית הגנה משפטית עתידית עבור החברה.

קרא עוד »

טסלה ״מוסיפה שיפורים קלים״ לסייברטראק

כשנה לאחר שהוצג לראשונה, טסלה הודיעה על שיפורים ותיקונים בעיצוב של הטנדר החשמלי שלה, שייכנס לייצור בעוד שנה. כהרגלו, מאסק ממעיט בפרטים אך מצית את הדמיון.

קרא עוד »

טסלה תחשוף יכולות רכב אוטונומי נרחבות בקרוב

אילון מאסק מבטיח עדכון שיאפשר לרכבים לנהוג לבדם ׳תוך חודש או משהו כזה׳. במקביל, מתרבות התקריות של נהגים שלוקחים את הטייס האוטומטי שמציעה החברה אל מחוץ למותר בחוק.

קרא עוד »

כמו שמאסק הבטיח: מודל Y של טסלה עם 7 מקומות ישיבה מגיע לייצור בחודש הקרוב

לאחר שהצהיר בחודש יוני האחרון כי גרסה עם שורת מושבים שלישית של הקרוסאובר הקומפקטי תגיע לקראת סוף 2020, מנכ"ל טסלה מעדכן בטוויטר שהייצור יתחיל כבר בחודש נובמבר, עם מסירות ראשונות ללקוחות בתחילת חודש דצמבר

קרא עוד »

טסלה מכה את השוק הגרמני, וזה עוד לפני הג'יגה בברלין

בתום הרבעון השלישי של אחת השנים המורכבות בכלכלה העולמית, טסלה היא חברת הרכב היחידה שלמעשה גדלה בשוק הגרמני. וגם – תכנון הסוללות החדשני יגיע קודם כל לברלין.

קרא עוד »

טסלה מתקרבת לייצור משאית וטנדר, ומאיצה את הקמת המפעל החדש

במקביל להקמת הג׳יגה-פקטורי בברלין שייצר את מודל Y חברת הרכב המוערכת בעולם מקימה את הג׳יגה-פקטורי טקסס, ממנו ייצאו דגמי הסייברטראק המבוקשים וכנראה שגם הסוללות החדשות והיעילות 4680.

קרא עוד »

מאסק רוצה לייצר חצי מיליון רכבים בשנה, עוד השנה

בתזכיר שנשלח לאחרונה לעובדי החברה שהפכה בשנה האחרונה לסיפור הצלחה חסר תקדים, דחף מנכ״ל טסלה בעובדיו להגיע ליעד הייצור של חצי מיליון רכבים עד סוף השנה. האם יש כאן הישג מפתיע או רק ספין על צעד מתוכנן מראש?

קרא עוד »

וולמארט מצטיידת בטסלות ומזמינה 130 טסלה סמי

וולמארט קנדה הזמינה לאחרונה מאה ושלושים משאיות חשמליות מדגם הסמי של טסלה, באחת ההזמנות הגדולות ביבשת. ההשקעה בהיקף 20 מיליון דולר תחזיר את עצמה בעלויות תפעול נמוכות ובזמן שייחסך מצמצום ההטענות- הודות לטווח של כ-800 קילומטר.

קרא עוד »

יום הסוללה של טסלה: הוזלה דרמטית של הייצור ורכב אוטונומי ב-25 אלף דולר

הוזלה של 56 אחוזים בעלות הייצור של קילוואט-שעה, ייצור עצמאי וידידותי יותר לסביבה של סוללות, רכב יוקרה חדש שעוקף את הרף שהציבו לוסיד אייר ורכב אוטונומי לחלוטין במחיר ששובר את השוק. ריכזנו עבורכם את החדשות העיקריות מיום הסוללה

קרא עוד »

מאסק יכעס: בריביאן גייסו את אחד המנהלים הוותיקים לשעבר של טסלה

המתח בין החברות גבוה והגיע לתביעה שהגישה טסלה נגד ריביאן על גניבת מידע עסקי. בעוד החברות מתגוששות, הטנדרים החשמליים מתקרבים לייצור ועוד פרטים נחשפים על רכביה של ריביאן.

קרא עוד »
Back to top button